Nacka Golfklubbs styrelse

Styrelsen väljs på VÅRMÖTET som hålles i mars varje år. Är du intresserad av att engagera dig i klubens förvaltning så är du välkommen att kontakta någon av oss nedan, eller valberedningen.

Agneta Lagerwall

Styrelseordförande

agneta.lagerwall@gmail.com

Stellan Folkesson

Styrelseledamot

Marianne Lundgren

Styrelseledamot (sekreterare)

marianne.connectron@telia.com

Kerstin Olsson

Vice ordförande

kerstin.x.olsson@gmail.com

Fredrik Nornvall

Styrelseledamot

fredrik.nornvall@gmail.com

Olof Axlund

Styrelseledamot

olof_axlund@hotmail.com

Lars Jonsson

Styrelseledamot

lasse.g.jonsson@gmail.com

Lasse Hellman

Valberedning

lushuset@hotmail.com

Eva Höijer

Valberedning, ordförande

eva67saltis@gmail.com

Sonja Andreakena

Valberedning

sonja@klarabergkonsult.se

Sara Böhlmark

Valberedning

sara.bohlmark@gmail.com